Najnowsze rozwiązania od Link Energy Solutions

Dobór źródła energii dla swojej działalności jest niezwykle ważny przede wszystkim ze względu na ograniczenie kosztów. Zwróć też uwagę na wydajność, niezawodność oraz zgodność z wymogami ochrony środowiska. Baterie stacjonarne, akumulatory do urządzeń, takich jak wózki widłowe, paletowe lub melexy mogą być ekonomiczne i ekologiczne.

Link Energy Solutions – co w naszej pracy jest najważniejsze?

Odnawialne źródła energii są dziś jednym z najbardziej opłacalnych sposobów na zasilanie systemów produkcyjnych i stosowane są w wielu dziedzinach poza przemysłem. Nasza firma, działająca od 1990 roku (linkzpu.pl/kontakt/) nieustannie rozwija się, oferując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Oferujemy baterie stacjonarne, akumulatory, baterie trakcyjne, cechujące się ogromną wydajnością, niezawodnością oraz zgodnością z obowiązującymi przepisami.

Niezawodne rozwiązania energetyczne, które oferujemy dla Twojego biznesu

Nowoczesne baterie stacjonarne zapewniają optymalizację oraz oszczędności zwłaszcza w takich branżach jak energetyka, systemy elektrowni wiatrowych, systemy solarne, systemy UPS, zasilanie awaryjne, telekomunikacja. Świadomi faktu, iż energia odnawialna jest perspektywiczna oferujemy rozwiązania, wpisujące się w ekotrendy oraz pozwalające zaoszczędzić dzięki niższym opłatom za zużycie energii. Transformacja energetyczna może odbywać się z zastosowaniem ukierunkowanych, ekologicznych, niezawodnych baterii stacjonarnych, ogniw, akumulatorów.

Ekonomicznie i ekologicznie – źródła energii, w które warto inwestować

Rozwiązania, takie jak opzs200-linkzpu.pl stosowane w bateriach stacjonarnych opzs zapewniają niezwykłą wydajność dzięki większej przestrzeni pomiędzy płytami dodatnimi i kratką płyty ujemnych, umieszczonymi w przezroczystych naczyniach, powstałych ze sterenoakrylonitrylu. Dzięki temu jest większa przestrzeń pomiędzy płytami, co umożliwia łatwiejszą penetrację elektrolitu w płynie i eliminuje zwarcia między płytami. W ten sposób wydłuża się żywotność i niezawodność produktu, eliminujesz przestoje i rzadziej trzeba je serwisować. Dzięki niskiej zawartości antymonu w płytach, odlewanych ze stopu ołowiu spowolnieniu ulega reakcja rozkładu H2O podczas pracy ogniwa, a rdzenie płyty umieszczone są w osłonach rurkowych z mikroporowatego materiału, gwarantującego bardzo dużą przewodność elektryczną. Inwestuj w nowoczesne, wydajne energie odnawialne, to się opłaca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 5 =