Obóz snowboardowy- pomysł na wymarzone ferie!

Twoje dziecko uwielbia zimowe sporty, a szczególnie snowboard? Najlepszym pomysłem na ferie zimowe będzie obóz snowboardowy! To doskonała okazja do podszkolenia swoich umiejętności, a przede wszystkim, do spędzenia miło wolnego czasu i zawarcia nowych znajomości na długie lata.

Obozy snowboardowe dla dzieci- co oferują?

Obóz snowboardowy to doskonała okazja do zimowych szaleństw dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywne formy spędzania czasu. Organizowane są zarówno dla początkujących, średniozaawansowanych, jak i zaawansowanych snowboardzistów, każdy znajdzie więc cos odpowiedniego dla siebie. Znanym i poważanym celem snowboardowych obozów jest Chopok na Słowacji, w okolicach Liptowskiego Mikulasza. Jest to miejscowość położona w bliskiej odległości od głównego grzbietu górskiego Tatr. Tym, co cechuje ten obszar są idealne warunki do uprawiania zimowych sportów. Obóz snowboardowy na Chopoku oferuje zarówno moc sportowych wrażeń, jak i wiele turystycznych atrakcji.

Program obozu snowboardowego dla dzieci

W ramach obozu snowboardowego, uczestnicy spędzają 6 godzin dziennie na stoku pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Forma, w jakiej prowadzone jest szkolenie zależna jest o stopnia zaawansowania grupy. Jest on określany pierwszego dnia na stoku w formie krótkiego sprawdzianu umiejętności. Uczestnicy mogą liczyć także na podstawowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Cena obozu zawiera w sobie karnet na 6 dni korzystania ze stoku i wszystkich tras ośrodków. Obóz snowboardowy 2024 z Różą Wiatrów to najlepszy pomysł na przyszłoroczne ferie zimowe!

Obóz snowboardowy 2024? Tylko Róża Wiatrów!

Róża Wiatrów oferuje obozy snowboardowe dla dzieci na każdym etapie zaawansowania. Na uczestników czekają tu liczne atrakcje, w tym doskonale przygotowane trasy i wyciągi, moc dodatkowych wrażeń, jak np. wizyta w całorocznym parku wodnym, Tatralandii i wizyta w jaskini Wolności. Nad całością wycieczki czuwa wyspecjalizowana kadra. Na jednego instruktora przypada maksymalnie 15 uczestników, co gwarantuje indywidualne podejście do każdego z nich. Każdy instruktor posiada odpowiednie doświadczenie, jak i niezbędne uprawnienia wychowawców kolonijnych. W ramach obozu, uczestnicy mają zapewnione trzy posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu. Uczestnicy zakwaterowani są w 2-5 osobowych pokojach. Każdy z nich posiada osobne WC oraz natrysk bądź wannę. Cena obozu snowboardowego obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie snowboardowe, opiekę oraz ubezpieczenie NNW i KL, a do tego wszelkie bilety wstępu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + 14 =