Jak poradzić sobie bez lampy – Czy lakier hybrydowy wyschnie bez lampy?

Lakiery utwardzane przy pomocy promieni lampy UV cieszą się wciąż bardzo dużą popularnością. Coraz częściej pada jednak pytanie czy lakier hybrydowy wyschnie bez lampy? Jak się okazuje lakier hybrydowy bez lampy może wyschnąć samodzielnie, choć lepiej w tym przypadku postawić na sprawdzone marki i najlepsze rozwiązania. Jak nakładać takie lakiery i po które produkty sięgać, by efekt był satysfakcjonujący? Skorzystaj z naszych wskazówek, by móc cieszyć się pięknymi paznokciami bez lampy UV.

Jak długo schnie lakier hybrydowy bez lampy?

Lakiery do paznokci hybrydowe bez lampy powoli wkradają się na rynek, podbijając serca coraz większej liczby kobiet. Paznokcie bez lampy można zrobić w warunkach domowych, bez konieczności umawiania dokładnej godziny u kosmetyczki czy ustalenia grafiku pod konkretną wizytę. Zwykły lakier bez lampy wysycha nawet kilkadziesiąt minut. W tym czasie należy powstrzymać się od wykonywania większości czynności, które mogą negatywnie odbić się na stanie paznokci, uszkadzając nałożony lakier. Idealnym rozwiązaniem może być tzw. top coat. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju produktu, lakier wyschnie już w kilkanaście minut, a swoim wyglądem będzie przypominał najlepszy lakier hybrydowy, choć jego trwałość będzie niestety znacznie mniejsza.

Dobrze zrobione paznokcie bez lampy

Lakier hybrydowy bez lampy jak nakładać w dobry sposób?

Czy lakiery hybrydowe można używać bez lampy? Tak, jeśli sięgniemy po odpowiedni produkt. Pierwszym krokiem do tego, aby wykonać paznokcie hybrydowe w domu bez lampy będzie odpowiednie ich przygotowanie. W tym celu należy usunąć skórki. Można natomiast pominąć polerowanie płytki paznokci, choć warto nadać im odpowiedni kształt i odtłuścić całą powierzchnię, na którą będzie nakładany lakier.

Teraz można już nanieść lakier hybrydowy bez lampy jak nakładać tego typu produkt? Najlepiej zrobić to warstwami. Po wyschnięciu pierwszej warstwy, można nakładać kolejną. Ostatnim etapem będzie natomiast nałożenie warstwy top coat. Pod tą nazwą kryje się żelowy, bezbarwny lakier. Nie tylko nadaje on paznokciom połysk, ale również powoduje, że wyglądają one jak dobrej jakości hybryda. Jak widać, odpowiedź na pytanie czy lakierem hybrydowym można malować bez lampy jest twierdząca, choć trwałość takiego manicure jest znacznie mniejsza, niż w przypadku takiego, który utwardzony został lampą UV.

Jak długo schnie lakier hybrydowy

Dobrze zrobione paznokcie bez lampy

Jeśli zastanawiasz się czy lakier hybrydowy wyschnie bez lampy odpowiedź może cię zaskoczyć. Okazuje się bowiem, że tradycyjny lakier hybrydowy nie wyschnie, jeśli nie zostanie utwardzony promieniami UV. Na rynku coraz większą popularność zdobywa jednak hybryda bez lampy, czyli lakier hybrydowy, który wysycha bez użycia tego rodzaju urządzenia. Jak dobrze zrobić paznokcie bez lampy? Wystarczy jedynie poczekać, aż pierwsza nałożona warstwa wyschnie. Kiedy lakier do paznokci bez lampy będzie już wyschnięty, wystarczy nałożyć wspomniany już wcześniej lakier żelowy, czyli top coat. Wykonanie takiego makijażu nie odbiega znacząco od czynności, które podejmuje się w przypadku typowego manicure. Warto wiedzieć, że dobrze zrobione paznokcie bez lampy będą utrzymywać się około tygodnia. I choć wydaje się to stosunkowo krótko, lakiery hybrydowe bez użycia lampy utrzymują się kilka dni dłużej, niż tradycyjne lakiery, wykorzystywane w codziennym manicure.

Lakier hybrydowy bez lampy

Dobry lakier do paznokci bez lampy

Lakiery hybrydowe bez lampy cieszą się coraz większym zaufaniem wśród kobiet. Warto jednak sięgać wyłącznie po produkty najlepszej jakości, by uzyskać satysfakcjonujący efekt, zgodny z naszymi oczekiwaniami. Aby ułatwić wybór, przedstawiamy 3 najbardziej polecane lakiery bez lampy.

Sally Hansen Miracle Gel

Lakier do paznokci, który już uzyskał miano kultowego. Kobiety pokochały go za ogromną paletę barw i efekty, które zaskakują nawet największych sceptyków tego typu rozwiązań. Nałożenie wierzchniej warstwy pozwala cieszyć się efektem hybrydy, bez rozterek czy lakiery hybrydowe można używać bez lampy.

Bourjois La Laque Gel

Liczba dostępnych kolorów jest w tym przypadku zdecydowanie mniejsza, ale lakiery nadrabiają za to wysoką pigmentacją, dzięki której wymarzony efekt uzyskuje się już po nałożeniu pierwszej warstwy produktu. Zastosowanie odpowiedniego top coat pozwoli na utrzymanie efektów nawet przez kilkanaście dni.

Delia Coral Hybrid Gel

Najwyższej jakości lakier hybrydowy bez lampy. Dzięki zastosowaniu produktu paznokcie będą błyszczące i wyjątkowo trwałe. Zwiększy się również poziom ich utwardzenia. Aby osiągnąć takie efekty, wystarczy połączyć jedną warstwę lakieru z Top Coat Hybrid Gel. Dzięki takim rozwiązaniom do przeszłości odejdą wątpliwości czy lakier uv wyschnie bez lampy, czy też konieczne jest udanie się do salonu kosmetycznego w celu wykonania odpowiedniego manicure.

Jak utwardzić lakier bez lampy

Jak utwardzić lakier bez lampy UV?

Lakier hybrydowy bez lampy uv można utwardzić, stosując połączenie lakieru z top coat czy top no wipe. Produkty te pozwalają zabezpieczyć paznokieć przed uszkodzeniami, stwarzając przy tym wrażenie najlepszej hybrydy.

Czy lakiery hybrydowe z biedronki są dobre?

Lakiery hybrydowe, sygnowane przez sieć sklepów Biedronka, już od dłuższego czasu cieszą się sporą popularnością wśród kobiet. Nic dziwnego, bo produkty te spełniają wszystkie wymagania, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i walory estetyczne. Dlatego też sięgając po lakier hybrydowy z Biedronki można mieć pewność, że zakup będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Czy lakiery hybrydowe bez lampy z Rossmann są dobre?

Drogerie Rossmann oferują swoim klientkom produkty wysokiej jakości. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku lakierów bez lampy. Po dostępne w Rossmannie lakiery sięga coraz więcej kobiet, ceniących sobie dużą trwałość oraz bogatą paletę barw. Świadczy to o wysokiej jakości produktów, którą doceniają klientki w całej Polsce.

Ile kosztuje lakier do hybryd?

Cena lakierów do hybryd waha się w zależności od marki czy jakości produktu. Na ogół koszt jednego lakieru wynosi niespełna 20 zł, choć oczywiście zdarzają się zarówno produkty tańsze, jak i znacznie droższe.

3 komentarze do “Jak poradzić sobie bez lampy – Czy lakier hybrydowy wyschnie bez lampy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + siedemnaście =