Odkryj Basenowy Raj w Zamkowym Hotelu

Wybierając miejsce noclegowe na weekend albo wakacje coraz częściej szukamy ofert, które zapewnią nam nie tylko łóżko do spania i łazienkę do mycia ale także sporo innych atrakcji. Jedną z takich propozycji jest hotel Zamek Gniew na Pomorzu.

Hotel w zamku z basenem

W mieście Gniew na Pomorzu możecie znaleźć wspaniałą propozycję, którą nieprzypadkowo nazwaliśmy hotel w zamku z basenem. Świetnie łączy się tutaj ciekawa historia (sięgająca czasów zakonu Krzyżackiego) z nowoczesnością w najlepszym znaczeniu tych słów. Możecie liczyć tu na piękne komfortowo urządzone pokoje, wspaniałą kuchnię i jeszcze dodatkowo szałową zabawę na basenach. Prawdziwa atrakcja dla całej rodziny.

Co my tu mamy?

Strefa wellness&spa w Zamku Gniew to wiele różnych ciekawostek. Jedną z nich jest kompleks basenów, a oprócz niego także sauny i jacuzzi. Można wiec i popływać i potaplać się w wodzie na zjeżdżalni (to zwłaszcza dla dzieci) ale także odpocząć co przyda się przede wszystkim rodzicom, dziadkom i wszystkim ludziom zapracowanym. Baseny czynne są codziennie w godzinach od 9.00 do 21.00.

W saunach istnieje możliwość skorzystania również ze specjalnych seansów głęboko oczyszczających.

Strefa spa to także liczne upiększające maseczki na twarz, zabiegi kosmetyczne, rytuały i masaże. Wszystko dobrane do konkretnej osoby wykonane przez świetnych specjalistów. Pachnące i relaksujące. Są też specjalnie przygotowane zabiegi dla dzieci albo dla dwojga, co warto polecić na przykład w prezencie na rocznicę ślubu.

Hotel Zamek Gniew oferuje pakiety promocyjne i programy lojalnościowe dla stałych gości.

Dlaczego jeszcze warto polecić odpoczynek w Zamku Gniew?

Jeśli przyjedziecie ze starszymi dziećmi mogą one skorzystać tu między innymi z ciekawych lekcji historii w postaci zwiedzania zamku z przewodnikiem. Przy okazji sporo dowiecie się o zakonie Krzyżaków. Są też tutaj urządzane inscenizacje na przykład takie jak turnieje rycerskie.

Noclegi znajdziecie nie tylko w samym zamku ale też w sąsiadującym budynku nazwanym „Pałac Marysieńki” i w nowoczesnym Hotelu Rycerskim. Którykolwiek adres wybierzecie będziecie na pewno zadowoleni.

Okolica zachęca do spacerów, przejażdżki rowerem albo też rejsu po przepływającej tędy rzece Wisła. Na pewno Wam się spodoba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście + 10 =