Wanna Riho Lusso – Opinie, cena, aranżacje!

Pomimo dużego zainteresowania i popularności kabin prysznicowych, wciąż wiele osób decyduje się na montaż wanien w swoich łazienkach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie wanna jest synonimem luksusu, pozwala odprężyć się po ciężkim dniu w pracy, a także jest też swoistym miejscem zabaw dla małych dzieci. Można także powiedzieć, że w nawet najmniejszej łazience, to właśnie wanna jest namiastką SPA. Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego wanna Riho Lusso cieszy się obecnie tak dużym zainteresowaniem oraz jakie model ten posiada zalety – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Wanna Riho Lusso

Akrylowe wanny Riho Lusso

Na przestrzeni zmieniały się przede wszystkim materiały, z jakich produkowano wanny. Niegdyś największym zainteresowaniem cieszyły się te żeliwne. Posiadały sporo zalet, ponieważ były to modele trwałe i odporne na wiele czynników mechanicznych, jednak materiał ten pozostawiał wiele do życzenia. Przede wszystkim był zimny, a farba jaką był pokryty, po czasie odpryskiwała i nie wyglądała estetycznie.

Wraz z pojawieniem się na rynku wanien z akrylu coraz więcej osób przekonywało się z każdym rokiem właśnie do nich. Materiał ten zdawał się nie mieć wad. Wanny akrylowe są bowiem nie tylko ciepłe, ale także i bezproblemowe podczas utrzymania w czystości. Nie ma porów, w których mogą osadzać się zanieczyszczenia. Akryl posiada właściwości bakteriobójcze, jest lekki, przez co łatwy w transporcie oraz w samym montażu. Warto wspomnieć także o tym, że wanny akrylowe nie są drogie.

Zalety wanny Riho Lusso

Wanna Riho Lusso posiada wiele zalet! Zacząć możemy od tego, że model ten posiada klasyczny kształt prostokątny do zabudowy. Przez to, że wanna dostępna jest w aż 7 rozmiarach, z łatwością dopasować można ją praktycznie do każdej łazienki, bez względu na jej rozmiar. Wanna Lusso wykonana została z wysokojakościowego akrylu, z wykończeniem na wysoki połysk – tego typu modele właśnie wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne! Pomimo klasycznego prostokątnego kształtu, model ten został specjalnie wyprofilowany tak, że idealnie wpisze się w stylistykę nowoczesnę, minimalistyczną.

Luksusowe wanny z systemem hydromasażu!

Największą zaletę wanien Riho Lusso zostawiliśmy na sam koniec! Modele te posiadają system hydromasażu! Do wyboru są aż cztery tryby: AIR, FLOW, JOY, BLISS. Hydromasaż pozwala odprężyć się, zrelaksować. Tego typu masaż wodny ma także właściwości prozdrowotne, co zostało udowodnione już wiele lat temu.

Wanny tego typu są idealne dla osób, które uwielbiają długie, gorące i relaksujące kąpiele, ale także i dla tych, którzy mają problemy reumatyczne, bólowe i różnego typu zwyrodnienia. Cena tego modelu pomimo zastosowanych technologii oraz systemu hydromasażu jest przystępna – i jest to kolejny atut wanien Riho! Produkty tej renomowanej firmy otrzymać można w branżowych sklepach sanitarnych.

One thought on “Wanna Riho Lusso – Opinie, cena, aranżacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 17 =