NORWIT.PL – poradnik zakupowy. Czym zacierać beton w 2023 roku? Przegląd zacieraczek do betonu

Czasy, kiedy beton zacierany był ręcznie, dawno minęły. Obecnie wykorzystywane są specjalne urządzenia, dzięki którym praca jest szybsza, sprawniejsza i co najważniejsze, bardziej efektywna. Jakie zacieraczki do betonu warto wykorzystać?

Zacieraczki pojedyncze – jakie modele i do jakich prac wybrać?

Zacieraczki pojedyncze do betonu, jakie znajdują się w ofercie firmy https://www.norwit.pl to urządzenia, które doskonale sprawdzą się do wygładzania wszelkiego rodzaju posadzek. To sprawdzone i wytrzymałe urządzenia do zacierania betonu , cechujące się wysoką wytrzymałością i skutecznością. Jeśli szukasz rozwiązań, które mogą pomóc Ci usprawnić pracę Twojej ekipy, to z całą pewnością warto szukać inspiracji i opinii specjalistów. Dużą pomocą mogą być publikacje zamieszczone na blogu Norwit.pl.

Wśród sprawdzonych modeli zacieraczek do betonu dobrą opinią cieszy się np. zacieraczka pojedyncza BARIKELL 4-75 Honda GX 160 oraz zacieraczka elektryczna Enar Tifon 600E. Pierwsza z nich jest rozwiązaniem spalinowym, natomiast druga do pracy potrzebuje zasilania elektrycznego. Który wybrać? Wszystko zależy od tego, jakie są potrzeby danego zlecenia, w tym czy istnieje możliwość skorzystania z prądu. Ale to nie wszystko, uwagę należy zwrócić na to, że urządzenie zasilane prądem cechuje się o połowę mniejszą mocą silnika, co w przypadku niektórych zleceń może okazać się niewystarczające. Z koeli atutem zacieraczki do betonu elektrycznej jest to, że jest to model ze składaną rączką, co z kolei bardzo ułatwia transport.

Tam, gdzie konieczne jest wykorzystanie urządzeń o większej mocy, lepszym rozwiązaniem będzie zacieraczka BARIKELL 4-90 Honda GX 340, w której moc silnika to aż 10 KM, a powierzchnia zacierania wynosi aż 900 mm.

Marka BARIKELL – zaufaj doświadczeniu

Marka BARIKELL to doskonała jakość, wszystkie urządzenia wykonane są z najwyższej jakości części. Chromowane komponenty sprawiają, że stosunkowo łatwo jest zadbać o czystość urządzenia po skończonej pracy. Jeśli chcesz kupić doskonałej jakości sprzęt, koniecznie zaglądnij do sklepu online Norwit.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − trzy =